MEDIATABOR

Často kladené dotazy

Reference

02 / Kde se tábor koná?

Místo konání tábora je v Ústí nad Labem na pozemku Českého rozhlasu Sever (v ulici Na Schodech 10). Nic ale nebrání účasti dětí i z jiných měst. V prvním ročníku si s námi akci užily i děti napříkald z Chrudimi, Prahy či Litvínova. 

01 / Co je MEDIATABOR?

Jedná se o jedinečný naučně -zábavný příměstský tábor. Děti se dozví zajímavosti z médií, ale také si užijí tradiční táborový program. Jak to chodí v praxi jim prozradí zkušení profesionálové ve svém oboru. V roce 2016 nás navštívil například moderátor Vladimír Hron, youtuber Kovy, zpravodajský tým České televize, šéfredaktor Ústeckého deníku Martin Klimeš, redaktor časopisu Koktejl Martin Dlouhý a další! Podívali jsme se také na zajímavá místa - do knihovny, muzea, čajovny, callcentra...

Kateřina D.  rodič

Děkujeme za vytvořenou příležitost a možnost se táboru zúčastnit... Lukymu se moc líbilo a z vyprávění vím, že si z něj odnesl pěkné zážitky a něčemu novému se naučil.

03 / Čím je MEDIATABOR                jedinečný?

Vyzkoušejte sami...! :)

Nikča K.  táborník

Nejlepší tábor ➡mediatabor.cz⬅! Jsem moc ráda, že jsem jela zrovna sem. 😊 Vyzkoušela jsem si nové věci a dozvěděla se spoustu zajímavostí o médiích. Program byl na každý den dokonale vymyšlený. Taky jsem poznala další super lidi, ať už táborníky, nebo vedoucí. Samozřejmě i hosté byli fajn. Takže vám všem, co jste tam byli moc děkuju a doufám, že se příští rok takhle opět sejdeme! 

MEDIATABOR 2016 v televizi!

Lada K.  rodič

Dcera byla hodně nadšená. Byla unešená z každého dne a akce, které jste uskutečňovali. Média dceru dost baví a zajímají (třeba se někdy tím bude živit ☺). Každý den jste měli program dokonale vymyšlený. Zkrátka řečeno - tábor byl nejlepší z táborů.

Martina V.  rodič

Super náplň. Není nic lepšího, než když se vám vrací domů dítě každý den víc a víc nadšené. Držíme pěsti do dalších let.